Par čuguna krāšņu pamatiem

 

Izmantojiet to ar tieši tādu pašu aprūpes līmeni jums būs, kad, izmantojot jebkuru citu gatavošanas pieeju. Varbūt jūs vēlaties izmēģināt šo parasto amerikāņu ēdienu. čuguna krāsniņas ir labākais izgudrojums jebkad! Liels kastrolītis un holandiešu krāsns ir liels pannas, lai sāktu ar. Panna ir šobrīd gatavs atkārtotai garšvielas. To var aicināt, lai iegūtu pamata, lēti panna tērēt mazāk, varbūt kā daļu no 4. daļas vai 8. daļa kolekcijas. Būt pārliecināti, lai arī sezonas Pan vāki ir vienādi veidā, ja tādas ir.

Taisnība mutes sasilšanas akmens saglabās siltumu tik daudz kā astoņas stundas. Kad koks ir pilnībā izžuvusi dalīt pat ļoti maza izmantot to, kad jums ir, lai sāktu uguns. Gadījumā, ja jums ir iegādāties malku tas būs pārpalikums rēķina.

Dzelzs ir būtisks elements, ko organisms prasa, lai radītu sarkano asins šūnu. Čuguna nevar nekad atļauts nožūt pēc mazgāšanas. Tas ir ļoti izturīgs. Tajā ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem traukiem. Aizstājot fantastisku čuguna ir vienkārši dzīvoklis dārga. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai novērstu alumīnija, toksīnu saistīts ar Alcheimera slimību, multiplo sklerozi un vēzi, jums būs nepieciešams izpētīt dažādas iespējas. Tas parasti ir izgatavoti no plastmasas vai čuguna kanalizācijas caurulēm, kas tiek saukti par ABS.

Kā Get Started ar čuguna krāsnis?

Ja youn’t ir čuguna kastrolītis, jums vajadzētu saņemt vienu. Panna var pieprasīt atkārtoti garšvielas pēc tik niecīga epizode super-apkurei. Panna būtu likt otrādi cepeškrāsnī. Tad likvidēt panna ļauj tai atdzist. Čuguna pannas jābūt roku mazgā, viņi nav mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Tie ir ļoti lēti, salīdzinot ar iedomātā vara pannas.

Turklāt, koka krāsnis nav tieši rūpēm. Šodien, tie rada zemu izmaksu siltumu, kas palīdz aizsargāt ziemas gaisa kvalitāti un samazina draudus globālo sasilšanu. Pār nākotni, šāda koka plīts ir ne tikai gatavojas, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu, tas būs patīkams papildinājums interjera dizainu Jūsu mājai. Daudzi koka krāsnīm ir ūdens rezervuārus. Turklāt lielākā daļa koka krāsnis ir ļoti smags. Koka pavārs krāsnis varētu būt izvēle Jums.

Patiesībā ir dažādi krāsnis izgatavotas lietošanai telpās un ārpus telpām. Tiem, kuri ir iegādājušies holandiešu krāsns, jums vajadzētu saprast, ko lietas, kas darīt, pirms sākat vārīšanas tajā. Tas ir labākais, lai no jauna sezona holandiešu krāsns pirms katras lietošanas. Čuguna holandiešu krāsnis ir rūpīgi jātīra, jo jūs nevarat izmantot ziepes.

Godīgs ar labestību Patiesība par čuguna krāsnis

Ja tas nav ierodas tieši no, nelieciet ūdeni tas ļauj to mērcēt. Vairāk ūdens varētu būt nepieciešami, ja pupiņas sāk mērcēšanas up visu ūdeni. Ātrai sildot ūdeni savu nometni plīts būs izrādīties neaizstājama, un tādējādi nav nolaidība, lai to pa nākamajā pārgājienā.

Ja vēlaties izlietne, kas ir skaists papildus ļoti funkcionāla un vienkārši uzturēt tīru, tad Blanco Silgranit II varētu būt izlietne jūs mēģināt atrast. Jums ir iespēja redzēt to vajadzētu paskatās zem izlietnes. Turklāt, tas ir daudz vieglāks nekā regulāri čuguna porcelāna izlietne, kas nozīmē, ka jūs varat Undermount to arī. Turklāt, tas iet ļoti labi ar nerūsējošā jaucējkrāni un dekoru, mēs esam ieguvuši ap virtuvē.

lauki